BGP

продукт

LC / SC / FC / ST / MU / E2000 / MTRJ Бердәм режим Дуплекс 9/125 OS1 / OS2 Оптик Пач Корды

Кыска тасвирлау:

Чимал материаллары: Corning яки YOFC җепселләре, Без кевлар

Озынлык: көйләнгән озынлык

Кабель диаметры: 1,6 мм, 1,8 мм, 2,0 мм, 3.0 мм

Кабель төсләре: Сары яки үзенчәлекле

Тормышны куллану: 20 ел

MOQ: 1 PC

Куркынычсызлык вакыты: 3 көн

Туган ил: Китай


Продукциянең детальләре

Продукция тэглары

Җитештермә тасвирламасы

Бер режимлы Пач Кордлары бик кечкенә диаметрлы үзәкне үз эченә ала, ул бер яктылык режимы аша гына мөмкинлек бирә. Нәтиҗәдә, үзәккә төшкән яктылык аркасында чагылыш саны кискен кими. Бу, үз чиратында, сигналны тизрәк һәм алга барырга мөмкинлек бирә. Әгәр дә булышса, бик нечкә шланг торбасы аша агып торган су турында уйлагыз, ул тагын да кысылачак, тизрәк һәм зуррак шланг аша зур шланг аша узачак.

Бердәм режим дуплексы OS1 / OS2 9 / 125μm җепселле оптик пач кабельләре, төрле озынлыктагы, куртка материалы, полш һәм кабель диаметры. Ул югары сыйфатлы Бердәм режим оптик җепсел һәм керамик тоташтыргычлар белән җитештерелгән, һәм җепсел кабель инфраструктурасы өчен югары җитештерүчәнлекне тәэмин итү өчен кертү һәм кире кайтару өчен катгый сынала. Бу шулай ук ​​мәгълүмат үзәкләрендә, предприятия челтәрләрендә, телекоммуникацион бүлмәдә, сервер фермаларында, болыт саклау челтәрләрендә һәм тыгыз җепселле кабельләр кирәк булган урыннарда сезнең югары тыгызлыктагы кабель өчен күбрәк урын саклый ала.

Бу 9 / 125μm OS1 / OS2 бер режимлы оптик кабель 1G / 10G / 40G / 100G / 400G Ethernet тоташу өчен идеаль. Ул 10 км га кадәр 1310нм, яки 40 км га кадәр 1550нмга кадәр ташый ала.

Продукция спецификасы

Fiberепсел режимы OS1 / OS2 9 / 125μm Дулкын озынлыгы 1310 / 1550нм
Керү югалту ≤0.3dB Lгалту UPC≥50dB; APC≥60dB
Мин. Радиусны бөкләгез (җепсел үзәге) 10 мм Мин. Радиусны бөкләгез (җепселле кабель) 10D / 5D (Динамик / Статик)
1310 нм 0,36 дБ / км 1550 нм 0,22 дБ / км
Fiberепсел санау Дуплекс Кабель диаметры 1,6 мм, 1,8 мм, 2,0 мм, 3.0 мм
Кабель куртка LSZH, PVC (OFNR), Пленум (OFNP) Полярлык A (Tx) - B (Rx)
Эш температурасы -20 ~ 70 ° C. Саклау температурасы -40 ~ 80 ° C.

LC / UPC-LC / UPC Бердәм режим дуплексы

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC / UPC-SC / UPC Бердәм режим дуплексы

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC / UPC-FC / UPC Бердәм режим дуплексы

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC / UPC-ST / UPC Бердәм режим дуплексы

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC / UPC-ST / UPC Бердәм режим дуплексы

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC / UPC-SC / UPC Бердәм режим дуплексы

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC / APC-SC / APC Бердәм режим дуплексы

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC / APC-LC / APC Бердәм режим дуплексы

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC / APC-ST / UPC Бердәм режим дуплексы

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC / UPC-ST / UPC Бердәм режим дуплексы

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

Cзенчәлекле LC / SC / ST / FC APC Duplex Бердәм режим OS1 / OS2 9/125 Fiberептик оптик пач шнуры

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

Cзенчәлекле LC / SC / ST / FC UPC Дуплекс Бердәм режим OS1 / OS2 9/125 Fiberептик Оптик Пач Корды

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Custзенчәлекле тоташтыручы төре: LC / SC / FC / ST / E2000

Customized Connector Type

Сәнәгать стандарт җепселле оптик кабель

Fiberептик оптик кабельнең югары стандартлы кабель челтәрләре өчен EIA / TIA 604-2 белән туры килә торган PVC куртка һәм дуплекс җепсел тоташтыручысы бар.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Күчерелгән Grade-B LC Мәгълүмат Centerзәге Премиум Пач Кабель

Ультра кертү югалту | Корнинг җепселләре | Бөкләнү сизгерлеген киметү | IEC, EIA / TIA туры килә

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Premium Random Mating IL Performance
В класслы кабельләрне бер-берсе белән кисешү, IL бүтән дәрәҗә тоташтыручыга караганда тотрыклырак һәм мастер-джумпер белән сынап каралган ILга якын.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Corning Bend сизгер җепсел
Традицион җепсел кабельләренә караганда азрак сигнал югалту белән тыгыз кысылуга һәм катлаулы кабель маршрутларына каршы тору өчен эшләнгән.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Акыллы һәм ышанычлы - оптик җепсел

Бөкләнү сизгер җепселле оптик кабельнең югары тизлекле кабель челтәрләре өчен EIA / TIA 604-2 белән туры килә торган PVC куртка һәм дуплекс җепсел тоташтыручысы бар.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Ваемсыз җепсел

BIF Кабель спектакльне корбан итмичә почмакларга бәйләнергә мөмкин.

10mm Minimum Bend Radius

10 мм минималь бөкләү радиусы

Бөкләнү эше канал куллануны яхшырта, кечерәк тирәләргә мөмкинлек бирә.

Zirconia Ceramic Ferrule

Ircиркония керамик ферруле

Оптималь IL һәм Радио челтәр куркынычсызлыгын саклап, тотрыклы сигнал тапшыруны тәэмин итә.

LC тоташтыргычлары

LC connectors

Бу тоташтыргычлар кечкенә тыгызлыклары аркасында югары тыгызлыктагы кушымталарда куллану өчен идеаль, тарту үткәрми торган дизайн. Алар симплекс һәм дуплекс версияләрендә 1,25 мм циркония ферруласы белән бар. Өстәвенә, LC тоташтыручылары шулай ук ​​махсус латч механизмын кулланалар.

SC тоташтыручылары: 

SC connectors

SC тоташтыручылары - оптик булмаган өзгеч тоташтыргычлар, 2,5 мм радиус алдыннан циркония ферруласы. Алар кабельләрне тиз яисә стеналарга ябыштыру өчен идеаль. Дуплекс тоташу өчен рөхсәт итәр өчен кабат кулланыла торган дуплекс тоту клипы белән симплекс һәм дуплекс бар.

ФК тоташтыручылар: 

FC connectors

Аларда ныклы җепле кушылу бар, һәм алар телекоммуникацион кушымталар эчендә куллану өчен иң кулай, оптик булмаган өзүне кулланалар.

ST тоташтыручылар: 

ST connectors

ST тоташтыручылары яки Туры Киңәшләр 2,5 мм феррул белән ярым уникаль баян бәйләнешен кулланалар. ST-ның ышанычлылыгы һәм ныклыгы аркасында кыр урнаштыру өчен зур оптик оптик тоташтыручылар. Алар симплекс та, дуплекс та бар

Спектакль тесты

Performance Test

Производство рәсемнәре

Production Pictures

Завод рәсемнәре

Factory Real Pictures

  • Алдагы:
  • Чираттагы:

  • Хәбәрегезне монда языгыз һәм безгә җибәрегез