BGP

продукт

LC / SC / FC / ST / E2000 Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4 Оптик Пач Корды

Кыска тасвирлау:

Чимал материаллары: Corning яки YOFC җепселләре, Без кевлар

Озынлык: көйләнгән озынлык

Кабель диаметры: 1,6 мм, 1,8 мм, 2,0 мм, 3.0 мм

Кабель төсләре: Аква яки махсуслаштырылган

Тормышны куллану: 20 ел

MOQ: 1 PC

Куркынычсызлык вакыты: 3 көн

Туган ил: Китай


Продукциянең детальләре

Продукция тэглары

Җитештермә тасвирламасы

Raisefiber 10G OM3 Duplex мультимодлы җепселле кабель - лазер-оптимизацияләнгән мультимодлы җепсел (LOMMF) кабель, 10 Гигабит Ethernet кушымтасында куллану өчен махсус эшләнгән кабель. Бу 50/125 OM3 мультимодлы оптик кабель бик югары киңлек киңлеген күрсәтә, гадәти 62.5 / 125µm мультимодлы җепселле кабельдән өч тапкыр диярлек киңлек киңлеген тәэмин итә. Ул мәгълүмат үзәкләрендә 10GBase-SR, 10GBase-LRM тоташуы өчен эшләнгән яхшырак эш тәкъдим итә. Шул ук вакытта, OM3 җепселле пач кабель LED яки VCSEL оптикасы ярдәмендә әкренрәк мирас системасы белән тулысынча туры килә, бу клиентларга булган җепсел кабельләрен һәм система дизайннарын кулланырга һәм киләчәктә кабель челтәрләрен җиңел яңартырга мөмкинлек бирә.

Raisefiber's OM4 мультимодлы җепселле оптик пач кабель лазер-оптимизацияләнгән, 40G / 100G Ethernet кушымталары белән куллану өчен 50µm мультимодлы җепсел (LOMMF) кабель. Бу OM4 җепселле пач кабелендә 4700МГц * км га бик югары киңлек киңлеге бар, бу 50 / 125µm 10G OM3 мультимодлы җепсел -2000МГц.кмнан икеләтә тапкыр киңлекне тәэмин итә. OM4 җепселле пач кабель VSCEL лазер тапшыру өчен ачыктан-ачык эшләнде һәм 150 Метрга кадәр 40G сылтама яки 100 Мга кадәр 100G сылтама арасына рөхсәт ителде. Бу кабель тулысынча (артка) сезнең булган 50/125 җиһазларыгызга, шулай ук ​​10 Гигабит Ethernet кушымталары белән туры килә. OM3 җепселле пач кабель OM3 җепселле пач кабель өстендә кабель инфраструктурасы кулланучысына озынрак араларга яки күбрәк тоташу өчен яхшырак эш бирә. Бу кыйммәтле бер режимлы 40G / 100G транссивер оптикасыннан саклануның нәтиҗәле ысулын тәкъдим итә.

OM3 / OM4 җепселле пач кабель югары сыйфатлы оптик җеп һәм LC / SC / FC / ST / E2000 тоташтыргычлары белән җитештерелә. Lowгары җитештерүчәнлекне һәм сыйфатны тәэмин итү өчен, түбән кертү һәм кире югалту өчен катгый сынала.

Продукция спецификасы

Тоташтыручы тибы LC / SC / FC / ST / E2000
Fiberепсел санау Дуплекс Fiberепсел режимы OM3 / OM4 50 / 125μm
Дулкын озынлыгы 850/1300нм Кабель төсе Aqua яки Customized
Керү югалту ≤0.3dB Lгалту ≥30dB
Мин. Радиусны бөкләгез (җепсел үзәге) 15 мм Мин. Радиусны бөкләгез (җепселле кабель) 20D / 10D (Динамик / Статик)
850нм 3.0 дБ / км 1300нм 1,0 дБ / км
Кабель куртка LSZH, PVC (OFNR), Пленум (OFNP) Кабель диаметры 1,6 мм, 1,8 мм, 2,0 мм, 3.0 мм
Полярлык A (Tx) - B (Rx) Эш температурасы -20 ~ 70 ° C.

Продукция үзенчәлекләре

End LC / SC / FC / ST / E2000 стиль тоташтыргычларын кулланган җиһазларны тоташтыру өчен кулланыла һәм Multimode OM3 / OM4 50 / 125μm дуплекс җепселле кабельдән җитештерелгән.

● тоташтыручылар компьютер полшасын яки UPC полшасын сайлый ала

● cableәр кабель түбән кертү югалту һәм Кайту югалту өчен 100% сынады

● izedзләштерелгән озынлыклар, кабель диаметры һәм кабель төсләре бар

● OFNR (PVC), Пленум (OFNP) һәм Түбән Төтен, Нуль Халоген (LSZH)

Бәяләнгән вариантлар

Ins Керү югалтуын 50% ка киметү

● ныклык

● Temгары температураның тотрыклылыгы

● Яхшы алмашу

● dгары тыгызлык дизайны монтаж чыгымнарын киметә

LC - LC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-2

LC - SC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

SC мультимодлы дуплекс 50/125 OM3 / OM4

SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

LC - FC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

SC - FC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

SC to FC Multimode Duplex-1
SC to FC Multimode Duplex-2

SC - ST Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-2

LC - ST Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

LC to ST Multimode Duplex-1
LC to ST Multimode Duplex-2

E2000 мультимодлы дуплекс 50/125 OM3 / OM4

E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-1
E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-2

FC Multimode Duplex 50/125 OM3 / OM4

FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

ST мультимодлы дуплекс 50/125 OM3 / OM4

ST to ST Multimode Duplex-1
ST to ST Multimode Duplex-2

Акыллы һәм ышанычлы - оптик җепсел

Промышленность стандарт дуплекс җепсел тоташтыручысы EIA / TIA 604-2 белән югары тизлектәге кабель челтәрләре өчен керамик феррул белән очраша.

Bendable Optical Fiber
Bend Insensitive Fiber

Ваемсыз җепселне бөкләгез

BIF Кабель спектакльне корбан итмичә почмакларга бәйләнергә мөмкин.

7.5mm Minimum Bend Radius

7,5 мм минималь бөкләү радиусы

Бөкләнү эше канал куллануны яхшырта, кечерәк тирәләргә мөмкинлек бирә.

Zirconia Ceramic Ferrule

Ircиркония керамик ферруле

Оптималь IL һәм Радио челтәр куркынычсызлыгын саклап, тотрыклы сигнал тапшыруны тәэмин итә.

OM3 VS OM4

● OM3 җепселендә тәкъдим ителгән куртка төсе бар. OM2 кебек, аның төп күләме 50µм. Ул 300 метрга кадәр 10 Гигабит Этернетына ярдәм итә. Моннан тыш, OM3 40 Гигабит һәм 100 Гигабит Этернетны 100 метрга кадәр тәэмин итә ала. 10 Гигабит Ethernet - аның иң еш кулланылуы.

● OM4 шулай ук ​​тәкъдим ителгән куртка төсенә ия. Бу OM3 өчен тагын да камилләштерү. Ул шулай ук ​​50µм үзәк куллана, ләкин 550 метр озынлыктагы 10 Гигабитлы Этернетны һәм 150 метрга кадәр 100 Гигабит Этернетны тәэмин итә.

Диаметры: OM2, OM3 һәм OM4 үзәк диаметры 50 мм.

Куртка төсе: OM3 һәм OM4 гадәттә Aqua куртка белән билгеләнәләр.

Оптик чыганак: OM3 һәм OM4 гадәттә 850nm VCSEL кулланалар.

Тирәнлек киңлеге: 850 нм тизлектә OM3 минималь киңлек киңлеге 2000МГц * км, OM4 - 4700МГц * км

Multimode OM3 яки OM4 җепселен ничек сайларга?

Мультимодлы җепселләр төрле мәгълүмат тизлегендә төрле дистанция диапазоннарын җибәрә ала. Сез үзегезнең заявкагыз буенча иң уңайлысын сайлый аласыз. Төрле мәгълүмат ставкасында максималь мультимодлы җепсел дистанциясен чагыштыру түбәндә күрсәтелгән.

Оптик оптик кабель тибы Кабель дистанциясе
  Тиз Ethernet 100BA SE-FX 1Gb Ethernet 1000BASE-SX 1Gb Ethernet 1000BA SE-LX 10Gb базасы SE-SR 25Гб база SR-S 40Gb база SR4 100Гб база SR10
Мультимодлы җепсел OM3 200м 550м   300м 70м 100м 100м
OM4 200м 550м   400м 100м 150м 150м

Custзенчәлекле тоташтыручы төре: LC / SC / FC / ST / E2000

Customized Connector Type

LC тоташтыручылар:

LC connectors

Бу тоташтыргычлар кечкенә тыгызлыклары аркасында югары тыгызлыктагы кушымталарда куллану өчен идеаль, тарту үткәрми торган дизайн. Алар симплекс һәм дуплекс версияләрендә 1,25 мм циркония ферруласы белән бар. Өстәвенә, LC тоташтыручылары шулай ук ​​махсус латч механизмын кулланалар.

SC тоташтыручылары: 

SC connectors

SC тоташтыручылары - оптик булмаган өзгеч тоташтыргычлар, 2,5 мм радиус алдыннан циркония ферруласы. Алар кабельләрне тиз яисә стеналарга ябыштыру өчен идеаль. Дуплекс тоташу өчен рөхсәт итәр өчен кабат кулланыла торган дуплекс тоту клипы белән симплекс һәм дуплекс бар.

ФК тоташтыручылар: 

FC connectors

Аларда ныклы җепле кушылу бар, һәм алар телекоммуникацион кушымталар эчендә куллану өчен иң кулай, оптик булмаган өзүне кулланалар.

ST тоташтыручылар: 

ST connectors

ST тоташтыручылары яки Туры Киңәшләр 2,5 мм феррул белән ярым уникаль баян бәйләнешен кулланалар. ST-ның ышанычлылыгы һәм ныклыгы аркасында кыр урнаштыру өчен зур оптик оптик тоташтыручылар. Алар симплекс та, дуплекс та бар

Спектакль тесты

Performance Test

Производство рәсемнәре

Production Pictures

Завод рәсемнәре

Factory Real Pictures

еш бирелгән сораулар

1 нче сорау. Бу продукт өчен үрнәк заказ ала аламмы?

:: Әйе, без сыйфатны тикшерү һәм тикшерү өчен үрнәк заказны хуплыйбыз. Катнаш үрнәкләр кабул ителә.

2 нче сорау. Алдынгы вакыт турында нәрсә әйтеп була?

:: Ampleрнәк 1-2 көн, массакүләм җитештерү вакыты 3-5 көн кирәк

3 нче сорау. Сез товарны ничек җибәрәсез һәм килеп җитү өчен күпме вакыт кирәк?

:: Без гадәттә DHL, UPS, FedEx яки TNT белән җибәрәбез. Килү өчен гадәттә 3-5 көн кирәк. Авиакомпания һәм диңгез җибәрү дә өстәмә.

4 нче сорау: Сез продуктларга гарантия тәкъдим итәсезме?

:: Әйе, без формаль продуктларга 10 ел гарантия тәкъдим итәбез.

5 нче сорау: Тапшыру вакыты турында нәрсә әйтеп була?

А: 1) plesрнәкләр: 1-2 көн.

2) Товар: гадәттә 3-5 көн.

Урлау:

Таяк этикеткасы булган PE сумкасы (без ярлыкка клиент логотибын өсти алабыз.)

packing
shipping

  • Алдагы:
  • Чираттагы:

  • Хәбәрегезне монда языгыз һәм безгә җибәрегез